par mums

Mūsu vērtības

Mēs ticam , ka jebkurš cilvēks vēlas dzīvot ekoloģiski tīrā vidē, kura ir veselīga un droša priekš viņa bērniem. Cilvēki vēlas, lai viņu mājokļi  būtu silti ziemā , vēsi vasarā , bez ķīmikālijām , lai tie kalpotu paaudzēm ilgi un tajā pat laikā – lai tie būtu ekonomiski izdevīgi. Visus šos faktorus nodrošina tikai kokmateriāli. Koksne ir vienīgais plaši pieejamais materiāls, kas ir atjaunojams, un šim faktam ir svarīga loma neatjaunojamo resursu patēriņa samazināšanas stratēģijā.

Šī vide neaprobežojas tikai ar mūsu mājokli un pagalmu , tā ir daudz plašāka un globālāka.

Dzīves cikla perspektīvā, koksne, kā celtniecības materiāls ir videi izdevīga izvēle aspektos, kas attiecas uz dabas resursiem, enerģijas izmantošanu, oglekļa dioksīda izmešiem un atkritumiem. Viens no lielākajiem draudiem mūsdienu sabiedrībai ir klimata izmaiņas, ko izraisa siltumnīcas efektu veicinošas gāzes, piemēram, oglekļa dioksīds CO2. Ja aizstāj citus būvmateriālus ar kokmateriāliem , tad 1 kubikmetrs kokmateriālu vidēji samazina COemisiju atmosfērā par 0,8 t . Lieki piebilst, ka kokmateriālu atkritumi sadalās un nenodara nekādu ļaunumu dabai.

Tāpēc mēs atbalstam un veicinām ilgtspējīgu būvniecību no ekoloģiski tīriem kokmateriāliem un saprātīgu kokmateriālu izmantošanu citām cilvēka vajadzībām.

Ekoloģija – Ilgmūžība – Drošība – Ekonomija

Mūsu uzņēmums:

SIA “TRUSTIMEX” ir ambiciozs un mērķtiecīgs uzņēmums, kurš ir orientēts uz stabilu, drošu un ilgtermiņa sadarbību. Uzņēmuma galvenā darbības sfēra ir Sibīrijas lapegles zāģmateriālu imports no Krievijas , apstrāde Latvijā un eksports uz ES valstīm. Galvenie produkti ir kaltēts zāģmateriāls , kalibrēti un ēvelēti dēļi , terases dēļi, konstrukciju materiāls , ārējās apdares dēļi , jumta dēļi un koka sētas.

Lai tirgū izceltu mūsu produktus esam radījuši mūsu preču zīmi „Trusttimber” , par kuru mēs ļoti rūpējamies un vēlamies , lai šis brends ir garantija klientam , ka šis produkts apmierinās viņa vēlmes un neliks vilties kvalitātē.

Mūsu pārstāvis Krievijā nodarbojas ar apaļkoka iepirkumiem no Krasnojarskas un Irkutskas apgabalos esošajām krautuvēm, rūpīgi atlasot un šķirojot zāģbaļķus , lai tie būtu tikai pašas labākās kvalitātes. Zāģbaļķu zāģēšana tiek veikta uz salīdzinoši jauniem un jaudīgiem darbagaldiem , un šo darbu veic pieredzējusi komanda , tāpēc sazāģēto dēļu kvalitāte , ģeometrija un pielaides neliek vilties. Kad dēļi ir gatavi sūtīšanai uz Latviju mūsu pārstāvis nodarbojas ar Krievijas „sistēmas” šķēršļu pārvarēšanu un citiem organizatoriskiem jautājumiem šajā valstī. Līdz ar to mūsu pārstāvis ir iesaistīts un kontrolē visus procesus , sākot no žāģbaļķu izvēles līdz piegādei uz Latviju.

Ražotnē Latvijā strādā profesionāls un pieredzējis personāls, kurš darbojas šajā jomā kopš 1992. gada.

Teorētiski varam nodrošināt ražotnes jaudas kapacitāti zāģmateriāliem pat līdz 1000 m3 mēnesī un ēvelētajai produkcijai līdz pat 600 m3 mēnesī. Ražotnē tiek veikta vizuāla kvalitātes kontrole , mitruma līmeņa pārbaude , atbilstības pārbaude , kaltēšana , atkārtota kvalitātes kontrole pēc kaltes , sortimenta šķirošana pēc izmēriem un garumiem, apzāģēšana, kalibrēšana, ēvelēšana , 3. kvalitātes kontrole pēc ēvelēšanas , marķēšana , pasūtījumu komplektēšana , iepakošana un piegāde klientam vai gala lietotājam. Uz vietas noliktavā cenšamies nodrošināt 200-300 m3 lielus krājumus ar visdažādāko sortimentu. Līdz ar to , varam nodrošināt klienta vēlamo kvalitāti , norunātajos termiņos un par samērīgām cenām.

Ražošana notiek Latvijas ziemeļaustrumos esošajā mazpilsētā – Balvi , kura ir ieskauta starp diviem ezeriem un ir viena no sakoptākajām Latvijas mazpilsētām. Balvu novadā top arī mūsu jaunā ražotne , kurā tiks izvietotas modernas kokapstrādes iekārtas un kaltes. Šajā ražotnē, varēsim nodrošināt papildus ražošanas apjomus un jaunu inovatīvu produktu sortimenta ražošanu. Uzņēmuma ofiss atrodas Latvijas galvaspilsētā – Rīgā.

Mūsu klienti:

Pats svarīgākais, kas mums ir – mūsu klienti. Viņi ir ļoti dažādi – privātmāju saimnieki , galdnieki, celtnieki , projektētāji , dizaineri , būvmateriālu vairumtirgotāji un tā tālāk .Bet tajā pat laikā , pēc mūsu domām, viņus visus vieno dažas kopīgas īpašības – mīlestība pret koku un dabu , plānošana un domāšana ilgtermiņā , atbildības sajūta pret apkārtējiem un protams gaume. Tāpēc , mēs viņus tik ļoti cienam , lepojamies un nedrīkstam pievilt. Jo tikai pateicoties viņiem mēs attīstamies , pilnveidojam kvalitāti un uzstādam jaunus mērķus. Mūsu galvenais mērķis un atalgojums ir apmierināts klients. Tāpēc vienlīdzīgi attiecamies pret visiem mūsu klientiem , vai tas būtu saimnieks, kurš uzstāda 20 m2 lielu terasi savā dārzā, vai Eiropas līmeņa būvmateriālu vairumtirdzniecības koncerns. Piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu līdz gatavai terasei Jūsu pagalmā.

Eksports: Vidēji gadā mēs realizējam ap 1500 m3 Sibīrijas lapegles zāģmateriālu un ap 35 000 m2 gatavās produkcija , gan Latvijas tirgū , gan ES. Esam ļoti apmierināti, ka tendence ir augšupejoša. Galvenās eksporta valstis ir Vācija , Zviedrija , Somija , Norvēģija , Dānija , Lielbritānija , Čehija, Francija , Itālija , Lietuva un Igaunija. Eksports ir ļoti būtisks mūsu uzņēmumam , taču pēdējos gados ir vērojamas eksporta apjoma izmaiņas – ja 2010. gadā eksports sastādija 91 % no mūsu realizētā apjoma , tad savukārt 2012. gadā jau vairs tikai 68 % , kas mūsuprāt ir laba tendence no Latvijas tirgus attīstības viedokļa, jo kopējais pārdošanas apjoms ir tikai pieaudzis.

Close Menu