ZĀĢMATERIĀLS

“Trustimex” SIA piedāvā skuju koku zāģmateriālus gan vairumtirdzniecībā , gan mazumtirdzniecībā : lapegles,  priedes un egles.
Lapegles zāģmateriāli ir pieejami plašā sortimentā noliktavā Latvijā. Noliktavā cenšamies uzturēt apmēram 200-300 m3 lielu sortimenta apjomu , lai varētu apmierināt klientu vēlmes visīsākajos termiņos.

Zāģmateriāls tiek zāģēts tikai no svaigi cirstiem baļķiem uz jaunākās paaudzes darba galdiem. Mūsu partneri ļoti nopietni attiecas pret savu darbu un regulāri tiek asināti zāģi un lentas , lai zāģējums būtu gluds un materiāls būtu ģeometriski taisns ar precīzām pielaidēm. Viņi ļoti skaidri apzinās , ka sūtīt brāķi ir finansiāli neizdevīgi un tas rada tikai zaudējumus abām pusēm , tāpēc notiek ļoti rūpīga kvalitātes kontrole.

Vairumtirzniecībā varam nodrošināt materiāla piegādi uz jebkuru ostu vai adresi Eiropā pēc klienta vēlmēm. Zāģmateriālu vairumtirdzniecības segmentā mūsu klienti ir gan ražotāji , gan vairumtirgotāji , gan celtniecības kompānijas dažādās Eiropas valstīs un Latvijā.

Piedāvājam gan apzāģētus (apmalotus) dēļus , brusas , gan neapzāģētus dēļus un lafetes.

Apzāģēta zāģmateriāla kvalitāte atbilst standartam

Nordic Timber Grading Rules : grade S/F – saw falling (ABC – C ne vairāk kā 15% no apjoma).

Vairumtirdzniecībā un iepriekš saskaņojot ir iespējama arī īpaši klienta vēlmēm atbilstošas kvalitātes un specifikācijas materiāla sagatavošana.

Mitrums. Materiāla kaltēšanu veicam ražotnē Latvijā. Kaltēšana tiek veikta konvekcijas tipa žāvēšanas kamerās ar automātisko vadību un mitruma izsmidzināšanas sistēmu. Žāvēšana notiek lēnā un mērenā režīmā.

Varam piedāvāt sekojošas zāģmateriāla mitruma līmēņus:

dabiskais mitrums – nežāvēts (tikai vairumtirdzniecībā)
KD 18% (+/- 3%)
KD 12% (+/-2%) (tikai vairumtirdzniecībā un iepriekšpasūtot)
Dabiskā mitruma zāģmateriālam ir pielaides biezumā un platumā.

Šajā tabulā ir uzrādīti apzāģētu zāģmateriālu standart izmēri , kurus piedāvājam:

Lai uzzinātu par šī brīža pieejamajiem noliktavas atlikumiem, par cenām un piegādes termiņiem , lūdzam sazināties ar mums.

Close Menu