ZĀĢMATERIĀLS

“Trustimex” SIA piedāvā zāģmateriālus gan vairumtirdzniecībā , gan mazumtirdzniecībā no Sibīrijā augošajām skuju koku sugām : Sibīrijas lapegles, Angāras priedes un Sibīrijas ciedra.
Angāras priedes un Sibīrijas ciedra zāģmateriāli pagaidām ir pieejami iepriekšpasūtot un tikai vairumtirdzniecībā. Savukārt Sibīrijas lapegles zāģmateriāli ir pieejami plašā sortimentā noliktavā Latvijā. Noliktavā cenšamies uzturēt apmēram 200-300 m3 lielu sortimenta apjomu , lai varētu apmierināt klientu vēlmes visīsākajos termiņos. Kā arī regulāri saņemam jaunas kravas ar materiālu no Sibīrijas

Zāģmateriāls tiek zāģēts tikai no svaigi cirstiem baļķiem uz jaunākās paaudzes darba galdiem. Mūsu partneri ļoti nopietni attiecas pret savu darbu un regulāri tiek asināti zāģi un lentas , lai zāģējums būtu gluds un materiāls būtu ģeometriski taisns ar precīzām pielaidēm. Viņi ļoti skaidri apzinās , ka sūtīt brāķi no tālās Sibīrijas uz Eiropu ir finansiāli neizdevīgi un tas rada tikai zaudējumus abām pusēm , tāpēc notiek ļoti rūpīga kvalitātes kontrole.

Vairumtirzniecībā varam nodrošināt materiāla piegādi uz jebkuru ostu vai adresi Eiropā pēc klienta vēlmēm. Zāģmateriālu vairumtirdzniecības segmentā mūsu klienti ir gan ražotāji , gan vairumtirgotāji , gan celtniecības kompānijas dažādās Eiropas valstīs.

Piedāvājam gan apzāģētus (apmalotus) dēļus , brusas , gan neapzāģētus dēļus un lafetes. Pēc speciāla pasūtījuma varam sazāģēt arī radiālā griezuma dēļus , pēc klienta specifikācijas (tikai vairumtirdzniecībā). Ilgtermiņa vairumtirdzniecības līgumiem, ja nepieciešams, varam nodrošināt arī FSC serifikāciju.

Apzāģēta zāģmateriāla kvalitāte atbilst standartam

ГОСТ 26002-83 1-3 šķira +4 šķira (ne vairāk kā 15% no apjoma).

Vairumtirdzniecībā un iepriekš saskaņojot ir iespējama arī īpaši klienta vēlmēm atbilstošas kvalitātes un specifikācijas materiāla sagatavošana.

Mitrums. Materiāla kaltēšanu veicam ražotnē Latvijā. Kaltēšana tiek veikta konvekcijas tipa žāvēšanas kamerās ar automātisko vadību un mitruma izsmidzināšanas sistēmu. Žāvēšana notiek lēnā un mērenā režīmā.

Varam piedāvāt sekojošas zāģmateriāla mitruma līmēņus:

dabiskais mitrums – nežāvēts (tikai vairumtirdzniecībā)
KD 18% (+/- 3%)
KD 12% (+/-2%) (tikai vairumtirdzniecībā un iepriekšpasūtot)
Dabiskā mitruma zāģmateriālam ir pielaides biezumā un platumā.

Šajā tabulā ir uzrādīti apzāģētu zāģmateriālu standart izmēri , kurus piedāvājam:

 

Neapzāģēts zāģmateriāls.
Ir iespējams pasūtīt Sibīrijas lapegles un Angāras priedes neapzāģētus dēļus. Šie dēļi ir augstākās kvalitātes dēļi , praktiski bez zariem , galdniecības vajadzībām , līmēto brusu (logu) ražošanai , radiālā dēļa izzāģēšanai un daudziem citiem pielietojumiem. Tie tiek zāģēti tikai no 1. un 2. stumbra nogriežņiem un ir attiecīgi mazzaraini un ar lielu plakni. Kā piemērs 63 mm biezam dēlim vidējais plaknes platums ir 400 – 440 mm. Populārākie biezumi: 25mm , 32mm , 50mm , 63mm un 75mm. Bet ir iespējami arī citi biezumi. Dēļu garums pārsvarā 6,00 m.

Radiālā zāģējuma dēļi.

Radiālā zāģējuma dēļiem gadskārtas ir vertikāli , jeb perpendikulāri plaknei. Tiem ir daudz augstākā ģeometriskā stabilitāte (tie negriežas un nevērpjas), kā arī tiem ir augstāka nodilumizturība, slodzes izturība un tie praktiski vispār neplaisā salīdzinoši ar tangenciālā zāģējuma dēļiem.

 

Tāpēc tos izmanto dažādu līmēto detaļu ražošanā (piemēram koka logu ražošanā) un dažādu grīdas segumu ražošanā. Šādus dēļus piedāvājam tikai vairumtirdzniecībā uz kontrakta pamata. Izmēri , kvalitāte un mitrums pēc klienta specifikācijas.

Vēlies zināt vairāk par Sibīrijas lapegli?
Vēlies zināt vairāk par Sibīrijas lapegles mehāniskajām īpašībām?
Vēlies zināt vairāk par Sibīrijas lapegles pielietojumu?
Vēlies zināt vairāk par „Trustimex” SIA?
Vēlies zināt vairāk par Sibīrijas lapegles gatavo produkciju?

Close Menu